prealoader

Projelerimiz

İşlerimiz

Durum Analizleri

Stratejik Yönetim Danışmanlığı

Müşteri firmamız, üretiminin mevsimsel şartlara bağlı olarak, kesikli üretilen ürünleri ile servis vermektedir. Kurumsallaşma ile birlikte, satışının artması için bize başvurmuştur.

Yalın Üretim ve 6 Sigma

Müşteri firmanın üretim kapasitesinin altında çalışması ile birlikte, hatalı ürün çok fazla çıkmaktaydı. Yine bununla birlikte, gelen hammadde ve yarı mamül ürünlerde çok fazla iade süreci işliyordu.

Değişim Yönetimi Danışmanlığı

Müşteri firmamız fabrikası içerisinde verim alamadığı ve çok fazla personelin karşılığında istenilen sonuçları alamadığı konusunda, hammadde girdi maliyetlerini de yüksekliğinden şikayet etmekteydi.

Pazarlama Yönetimi Danışmanlığı

Müşteri firmamız uluslararası zincirinin Türkiye'de kurmak istediği branch ofisi için bizlerden pazarlama ve diğer konularda danışmanlık desteği almak istemiş ve satış konusunda destek verilmiştir.

Kalite Yönetimi Danışmanlığı

Müşteri firmamızın üretim konusunda yaşadığı kalite problemlerini gidermek için yapmış olduğumuz çalışmalar, dokümantasyon,denetim, istasyon modelleri ve eğitimi içermektedir.

Satış Yönetimi Danışmanlığı

Müşteri firmamızın satışları konusunda daha çok müşteriye ulaşma ve yapılan görüşmelerin satışa dönüşmesinde problemler yaşanmaktadır. Satış artıracak çözümler istenmiştir.